0506 342 24 00

BİLGİ BANKASI

Farmasi Üyelik Sistemi ile Siz de Kazanın!

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi üye olmak şimdi çok basit ve zahmetsiz,üstelik ücretsiz. Farmasi temsilcisi olduğunuz andan itibaren, Farmasi üye olan temsilcilerimiz Farmasinin değerli ürünlerini katalog fiyatları üzerinden değil, temsilci fiyatı üzerinden satın alarak kazançlı çıkmaktadır

Doğrudan Satış Sisteminin Faydaları

Doğrudan satış sitemi girişimcilere esnek çalışma imkanı ve ek gelir sağlama verir.
Doğrudan satış yapmak için sermayeniz olmasına gerek yoktur.
Girişimcilerin öz geçmişlerine ( eğitim düzeyi, diploma vs.) bakılmaksızın kişilere kendi potansiyellerini fark etmeleri için bir imkan sunar.

Farmasi Üyelik Hakkında Bilmedikleriniz

Kalitesi sayesinde marka bilinirliğini her geçen gün artıran firmanın ürünlerini uygun fiyatlara temin edebilmek, satış ekibi oluşturarak prim hesabıyla kazanç planına dâhil olabilmek için Farmasi üyelik yapmanız gerekmektedir.

Farmasi Prim Sistemi

Primler Kazanç Planındaki seviyelere göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır.

Farmasi Kazanç Sistemi

Farmasi, kozmetik ve doğal içerikli ürünleriyle birçok alanda ticari ürün satışı gerçekleştirmektedir. Firmanın girişimcileri yaptıkları satışlar ve kendilerine bağladıkları üyelerle kârlarını arttırmayı hedeflemektedir.

Open chat