0506 342 24 00

TEMSİLCİ OL

Farmasi Üyelik Sistemi ile Siz de Kazanın!

Farmasi Temsilci Ol

Farmasi Ücretsiz Temsilci Ol, alt üye ekle, ekibini kur ve sende kazanmaya başla. Üyeleriniz satış yaptıkça sizde gelir elde edin. İnanmak başarmanın yarısıdır, inanın ve evinize ek gelir sağlayın.

Fırsatlarla dolu Farmasi dünyasına hoşgeldiniz! Siz de Farmasi’nin ayrıcalıklarından faydalanmak ve ailemize katılmak için kayıt formunu doldurarak hemen üye olun. Farmasi’ye neden üye olmalısınız?

  • Öncelikle Farmasi helal sertifika’ya sahip %100 yerli üretim olan bir markadır.
  • Ürünlerinin içeriğinde paraben, sülfat, SLS, alkol gibi zararlı kimyasallar bulunmaz.
  • Daima yenilikçidir ve ihtiyaca yönelik doğal ürünler üretir.
  • Ürün çeşitliliği fazladır. Bakımdan kozmetiğe temizlikten sağlığa kadar tüm ihtiyaçlarınızı Farmasi’de bulabilirsiniz.
  • Yerli sermaye ile yoluna devam eden bir markadır.
  • Farmaside hem kişisel ihtiyaçlarınız hem de ev ihtiyaçlarınız için birbirinden farklı ürün çeşitlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 hatta %40 daha indirimli satın alarak hem aile bütçenize katkıda bulunabilir hem de evinizde çalışarak kazanç sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Farmasi üyelik sisteminde alt grubunuzu oluşturabilirsiniz. Alt üyelerimiz çevresindeki başka insanları üye yaptıkça ve sipariş verdikçe prim sistemine uygun olarak sizin de kazancınız artacaktır. Farmasi herkese eşit yaklaşan bir kurumdur. Herkes Farmasi kariyerine adım atarak bu işi en sonuna kadar götürebilir!

Girişimci olarak başladığınız yolunuzda kariyerinizi müdür, elmas müdür ve hatta çok daha yüksek unvanlara sahip olarak sürdürebilirsiniz. Unvanınıza bağlı olarak gelirlerinizi de arttırabilirsiniz. Başarı basamaklarını tırmandıkça Farmasinin ayrıcalıklarından daha fazla yararlanmanız mümkün.

Siz de hemen tıklayıp üye olarak kaydınızı oluşturun. Sizi üye yapacak olan Farmasi danışmanınız size her türlü öncülüğü yaparak yol gösterecektir.

Farmasi ürünlerini hem kendiniz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz hem de güvenli bir şekilde çevrenizde sevdiklerinize, arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Farmasi ürünlerini %30 %40 indirimli satın almak için Farmasi kayıt formunu doldurarak Farmasi ailesine katılmanız yeterlidir.

Open chat